Contact

Anders Beton Meer

Meerseweg 135A

B-2321 Hoogstraten-Meer
T +32 3 315 72 72
F +32 3 315 87 12
info@andersbeton.com

Anders Beton Grobbendonk

Industrieweg 24

B-2280 Grobbendonk

Openingsuren

Onze kantoren zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 8u tot 12u en van 13u tot 17u.

Contacteer onze medewerkers

Klik hier voor de rechtstreekse telefoonnummers van onze medewerkers.

Regionale Verkoopleiders (RVL)

Mark Schellekens
Sales Manager
Rundvee, varkens en akkerbouw
0032 477 779 705
mark@andersbeton.com
Luc Van Lierop
RVL Vlaanderen
Rundvee, varkens en akkerbouw
0032 495 248 903
luc@andersbeton.com
Bas van de Camp
RVL Zuid-Nederland
Rundvee, varkens en akkerbouw
0031 630 634 502
bas@andersbeton.com
Hans Nijman
RVL Midden-Nederland
Rundvee, varkens en akkerbouw
0031 630 815 441
hans@andersbeton.com
Pieter Vos
RVL Noord-Nederland
Rundvee, varkens en akkerbouw
0031 651 616 823
pieter@andersbeton.com
Henning Scherbaum
RVL Nordrhein-Westfalen und Niedersachsen
Rindvieh, Schweine und Ackerbau
0049 176 61 12 90 68
henning@andersbeton.com